wtorek, 16 października 2012

Zimowy lampion

Rozpoczęłam prace związane z przygotowaniem prezentów na gwiazdkę,
w większości będą to rożnego rodzaju bombki, ale udało mi się też kupić kilka ładnych kieliszków do wina i pierwsze świąteczne lampiony są już gotowe :)

Dzisiaj lampion z zimowym krajobrazem /pokazuję z każdej strony/.Pozdrawiam :-)

3 komentarze:

 1. oj sliczny.Mnie bardzo podoba się krajobraz zimowy zamknięty w bombce.Korzystałaś z jakiegos kursu jak to zrobic czy własna inwencja twórcza?

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie bombki robiłam w zeszłym roku,króciutko napiszę jak je się robi;bombka akrylowa jak największa i nieco mniejsza ze styropianu, którą należny przekroić na połowę.bombkę akrylową wymyj najlepiej płynem do szyb i posmaruj klejem do decu /tylko tam dokąd będzie krajobraz/,następnie nieco Easy Filler Fluggera /tzw.pasta śniegowa/i wciśnij połowę bombki styropianowej, dopasuj;na wierzch styropianu znowu Easy Filler w to domki, choinki itd,posyp brokatem, drugą połówkę tak samo i połącz klejem, zamknij; połączenie zakryj wstążeczką lub konturówką. Jakby co to napisz,powodzenia.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałam dodać że, zimowy lampion to wyłącznie mój pomysł,bombka wymaga kilku godzinnej pracy /proszę nie zapomnij jej połówek oddzielnie wysuszyć, jak będzie wilgotna to Ci zaparuje i cały trud na nic/,
  ten pomysł na lampion wyszedł z czystego lenistwa,może on sobie schnąć bez mojego nadzoru, efekt ciekawy a pracy nieporównywalnie mniej :)

  OdpowiedzUsuń