środa, 11 stycznia 2012

Troszkę koloru w szarym dniu
Dzisiaj jakoś zbyt szaro jak na mój gust, przyznaję, że taka pogoda nie nastraja mnie zbyt optymistycznie, na szczęście cały dzień mam już zaplanowany i  postaram się  ten plan zrealizować,no chyba że... wybieram się po materiały do decu, bo niektóre właśnie mi się pokończyły : )) a  zakupy w naszej rozkopanej Stolicy są naprawdę niełatwe, ale skoro już niedługo ma być tak pięknie, to cóż tam takie utrudnienia, że do Centrum jedzie się 1,5godziny :))

Tuż przed świętami otrzymałam kilka zamówień na prezenty pod choinkę, m.in. były tam chusteczniki, które na szczęście "zatrzymałam w kadrze" i dzisiaj mogę je pokazać.

 Teraz po założeniu bloga żałuję, że wiele prac pozostanie tylko w mojej głowie, decoupage'm zajmuję się zaledwie od  2,3 lat, ale wykonałam już trochę różnych prac, nie ukrywam że uzyskiwane z nich dochody były dla mnie nie bez znaczenia, ale wiodąca jest satysfakcja, zwłaszcza jak słyszę "o Boże jakie to ładne":))) czasami mnie też się coś udaje i sprawia ogromną satysfakcje :)))))))


Chusteczniki : w pierwszym zastosowałam technikę 3D plus cieniowania, w drugim i trzecim  tzw:" na "żelazko", a w ostatnim po pomalowaniu nakleiłam papier z motywami instrumentów.
  


3 komentarze:

 1. O!Widzę,że mamy wspólną pasję,a nawet wspólny problem w poruszaniu się po mieście.Prace bardzo kolorowe,aż mi się humor poprawił.Butelki i inne twoje dzieła też bardzo inspirujące.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że Ci się podobają.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Umbrello,
  przy takich szarościach na zewnątrz tylko decu poprawia mi nastrój, tak więc byle do wiosny.
  Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa :))

  OdpowiedzUsuń